KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12619156
nr 1261 9156
Fredrik Wilhelm Scholander
(1816-1881), Sverige
Akvarell, Religiöst motiv, signerad. 26x18 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:38:37
14/6 14:34:57
300 kr
17/6 10:44:26
Fredrik Wilhelm Scholander
Läs mer om Fredrik Wilhelm Scholander